• çelik gövdeli bulaşıklık
  • parmak izi tutmaz
    paslanmaz çelik - gri
  • sku# KT1154
  • simplehumanın sizler için tasarladığı çelik gövdeli bulaşıklık ile mutfak eşyalarınız düzenli kalır. Altındaki süzme tepsisi sayesinde bir damla bile etrafa su sıçratmadan bulaşıklarınız kurur. Dış yüzeyindeki kaplaması sayesinde parmak izi tutmaz ve leke tutmaz.
  • buna benzer
siz yıkayın, ben kuruturum Bulaşıklıklarımızın; fazla suyu tezgaha değil lavaboya akıtan yenilikçi bir süzme sistemi vardır. Her şey, altta su birikmeyince daha hızlı kurur.
kalıntı bırakmayan kaplama Plastik tepsideki hidrofil kaplama, suyun yayılıp daha hızlı kurumasına yardımcı olur ve kalıntı birikmesini engeller. Çok temiz ve verimli.
kadehlik Damla lekesi olmadan hızlıca kuruyabilmesi için en büyük boy dört adet kadeh asılabilir.
dönebilen su gideri Su gideri, suyu lavaboya doğrudan akıtabilmek için döndürebildiğinden bulaşık sepetini tezgaha enine veya boyuna yerleştirebilirsiniz.
Uzayabilen damlatma tepsisi Kenarlardaki bardaklıkların altına çekilerek akan damlaları toplar.
çatal-kaşıklık Ayrı bölmeler, çatal-kaşıkların düzenli durmasını sağlar.
doğal bambu bıçaklık Bıçak haznesi keskin bıçaklara karşı güvenlidir. Hassas olan bıçaklarınızı güvenli bir şekilde süzdürebilirsiniz.
parmakizi tutmaz Parmakizi tutmayan cilası, lekelenmelere karşı yüzeyi korur ve paslanmaz çeliği sürekli parlak tutar.
bir simple sözü Simplehuman en iyi malzemeleri ve kusursuz bir mühendisliği kullandığından ürünleri, yıllarca kullanılabilir.