• pedallı çelik bar geri dönüşümlü çöp kutusu (48 litre)
  • parmak izi tutmaz
    paslanmaz çelik
  • sku# CW2003
  • simplehumanın pedallı çelik bar geri dönüşümlü çöp kutusu size tasarımıyla büyük rahatlık sağlar. Eşşiz tasarımı sayesinde hem her açıdan açılabilir hemde çöplerinizin ve geri dönüşüm için ayırdıklarınızı ayrı şekilde depolar. Özel sensörü ile siz işinizi bitirene kadar kapanmaz.
geri dönüşüm! Çöplerinizi ve geri dönüştürülebilir atıklarınızı bu çift kovalı çöp kutusunda rahatlıkla ayırabilirsiniz. Ekoloji dostu olurken alanları da tasarruflu kullanmanızı sağlıyor.
güçlü ve sessizim Dayanıklı çelik pedalımız, en az 150,000 defa kullanılabilecek şekilde yapıldı - bu da, 20 yıl boyunca her gün 20 den fazla kullanıma denk geliyor.
çelik çubuk pedal Sıkıştırılmış çelik çubuk pedal, dayanıklı olmak üzere tasarlandı. Çöp kutusunun ön kısmını sararak geniş bir basma alanı oluşturuyor.
entegre koku emici filtreler Kötü kokuyu yok etmek için aktif kömür içerir. Kömür, kötü kokuyu doğal bir yolla nötralize eder.
iç menteşe Çöp kutusunun duvara daha yakın yerleştirilebilmesini sağlar.
açık kalan kapak Kapak istediğiniz kadar açık kalabilir. Uzun işler esnasında çok yararlı bir özellik!.
rahat torba değiştirme Kolay torba değişimi için, iç kovayı birkaç santimetre kaldırın, kendinize doğru eğin ve bıraktığınızda bu şekilde durduğunu göreceksiniz.
çıkarılabilir iç kovalar Dayanıklı iç kovalar damlamayı engeller ve kolay boşaltma için çıkarılır.
parmakizi tutmaz Parmakizi tutmayan cilası, lekelenmelere karşı yüzeyi korur ve paslanmaz çeliği sürekli parlak tutar.
bir simple sözü Simplehuman en iyi malzemeleri ve kusursuz bir mühendisliği kullandığından ürünleri, yıllarca kullanılabilir.