• sensörlü dikdörtgen geri dönüşümlü çöp kutusu (48 litre)
  • parmak izi tutmaz
    paslanmaz çelik
  • sku# ST2002
  • simplehumanın sensörlü dikdörtgen geri dönüşümlü çöp kutusu size tasarımıyla büyük rahatlık sağlar. Eşşiz tasarımı sayesinde hem her açıdan açılabilir hemde çöplerinizin ve geri dönüşüm için ayırdıklarınızı ayrı şekilde depolar. Özel sensörü ile siz işinizi bitirene kadar kapanmaz.
çoklu algılama İşinize uyum sağlayarak, çalışma durumunu otomatik olarak değiştirir.
çalışmaya hazır mod Yanlışlıkla kapağın açılmasını önleyebilecek kadar hassastır.
görev anı modu Çöp kutusunun kapağı açılır ve harekete karşı daha hassas hale gelir, böylece siz işinizi bitirmeden kapak kapanmaz.
açık kapak modu Kapak otomatik olarak 30 saniye boyunca açık kalır. uzun işler için harika bir özellik.
geri dönüşüm! Çöplerinizi ve geri dönüştürülebilir atıklarınızı bu çift kovalı çöp kutusunda rahatlıkla ayırabilirsiniz. Ekoloji dostu olurken alanları da tasarruflu kullanmanızı sağlıyor.
güçlü mekanızma eğer kapak bir şey tarafından zorlanıyorsa motora bir zarar gelmemesi için tutucu sistem, geçici olarak kendisini serbest bırakır.
enerji tasarrufu 4 Adet alkalin AA pil ile yaklaşık 1 yıl çalışır (Piller dahil değildir).
entegre koku emici filtreler Kötü kokuyu yok etmek için aktif kömür içerir. Kömür, kötü kokuyu doğal bir yolla nötralize eder.
kolay erişilebilen pil bölmesi Kutusunun arkasında bulunur ve kolaylıkla erişilebilir. Kapağın altında el yordamıyla pilleri değiştirmeye son!
rahat torba değiştirme Kolay torba değişimi için, iç kovayı birkaç santimetre kaldırın, kendinize doğru eğin ve bıraktığınızda bu şekilde durduğunu göreceksiniz.
çıkarılabilir iç kova Dayanıklı iç kova damlamayı engeller ve kolay boşaltma için çıkarılır.
parmakizi tutmaz Parmakizi tutmayan cilası, lekelenmelere karşı yüzeyi korur ve paslanmaz çeliği sürekli parlak tutar.
bir simple sözü Simplehuman en iyi malzemeleri ve kusursuz bir mühendisliği kullandığından ürünleri, yıllarca kullanılabilir.