• • kullanım şartları

aşağıda site kullanım koşullarını bulabilirsiniz. siteyi kullanarak kullanım koşullarını, guruhome.com.tr gizlilik politikasını ve bu kullanım koşulları ile sitenin kullanımını düzenleyen tüm yasa ve düzenlemelere uyduğunuzu ve bağlayıcılığını kabul etmiş olursunuz. guruhome herhangi bir zamanda bu kullanım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. lütfen bu sayfayı düzenli olarak kontrol edin. güncellemeler olduğunda kullanım şartları bölümünde ilgili notu bulacaksınız. kullanım koşulları ihlal edilirse, guruhome, sitenin kullanımını sona erdirebilir veya uygun yasal işlem yapabilir.

sınırlı lisans.
kullanım koşullarının şartları ve kısıtlamaları uyarınca siteye erişmek için kullanmak üzere sınırlı, özel olmayan, geri alınabilir ve devredilemez bir lisans verilir. guruhome siteyi değiştirebilir, askıya alabilir ya da herhangi bir zamanda sitenin herhangi bir işlevini sürdürmeye devam etmeyebilir. guruhome, bildirimde bulunmadan ya da yükümlülük altına girmeden, bazı özellikleri ve hizmetleri sınırlayabilir veya site bölümlerine erişiminizi kısıtlayabilir. siteye erişmek için size verilen, varsa, özel yazılım ve ilgili belgeler ile herhangi bir hakka sahip olunamaz. kullanım koşullarında belirtilmediği sürece, doğrudan veya dolaylı hiçbir sahip olma, kullanma, satma, kiralama, lisans, alt lisans, geliştirme, uyum, değiştirme, tercüme, kopyalama, atama hakkına sahip olunamaz. yeni veya türev çalışmalar oluşturulamaz, görüntülenemez, dağıtılamaz, gerçekleştirilemez ve herhangi bir şekilde, tamamen veya kısmen site içeriği (yazılım dahil) istismar edilemez.

izin verilen kullanım.
siteyi sadece kendi kişisel kullanımınız için ziyaret edebilir, görüntüleyebilir ve sitenin sayfalarının bir kopyasını alabilirsiniz. kişisel kullanım dışında kopyalama, indirme, yayınlama, değiştirme veya sitedeki ürünleri dağıtma, guruhome tarafından açıkça izin verilmedikçe yapılamaz. ayrıca yine guruhome tarafından açıkça izin verilmedikçe herhangi bir amaç için siteye link sağlanamaz. bu sitedeki içerik ve yazılım guruhome mülkiyetindedir.

ticari kullanım yasaktır.
bu site herhangi bir mal satışı, hizmet ya da herhangi bir ticari amaç için kullanılamaz. reklam, talep, bağlantı veya herhangi bir iletişim şekli, bir ticari teklif için önceden guruhome’dan yazılı izin almanız gerekmektedir. sitenin kullanımını ihlal eden, engelleyen bu tür kullanımlar guruhome tarafından araştırılacak ve hükmü ihlal eden kimseye karşı uygun yasal işlem yapılacaktır.

linkler ve arama sonuçları
site geniş dünya ağı çapında üçüncü taraf sitelere bağlantılı otomatik arama sonuçları sağlayabilir. guruhome bu siteler veya bunların içeriği üzerinde hiçbir kontrole sahip değildir. guruhome, sitelerde yer alan içeriğin, doğru yasal ve/veya zararsız olduğunu garanti etmez. guruhome herhangi bir üçüncü taraf sitenin içeriğini onaylamaz ve virüs içermeceyeğini ya da bilgisayarınızı etkilemeyeceğini garanti etmez. sitemizin kullanılmasıyla elde edilen arama sonuçları ile ulaşılan başka bir bağlantı dolayısıyla uğranılan zarar veya kayıp için guruhome sorumlu olmaz. eğer siteden sağlanan bir bağlantı ile ilgili bir sorun varsa, info@guruhome.com.tr e-posta adresine bildirilebilir.

telif hakkı politikası.
guruhome, izni veya geçerli bir nedeni olmadan ya da adil kullanım muafiyeti için siteyi kullanan herhangi bir kullanıcının ayrıcalıklarını feshedebilir. bu siteye bilgi gönderirseniz, bilginin üçüncü şahısların telif haklarını veya diğer haklarını ihlal etmediğini temin edersiniz.

fikri mülkiyet.
guruhome kullanıcılar tarafından sağlanan verilerin içeriği, kalitesi veya doğruluğundan sorumlu olmasa da, kullanıcılar için veri, metin, bilgi ve diğer materyallerden derlemeler yapıldı. online materyaller guruhome fikri mülkiyetidir. online materyaller kopyalanamaz veya açıkça bu kullanım koşulları kapsamında izin verilen durumlar haricinde ve önceden guruhome’ın yazılı izni olmadan tamamen veya kısmen yeniden dağıtılamaz.

online materyaller guruhome’ın münhasır mülkü olarak kalacaktır. online materyaller, tüm haklar ve isimler sadece guruhome yetkisinde kalacaktır. kullanım koşullarında belirtilen durumlar dışında, doğrudan ya da dolaylı hiçbir koşul altında, online materyaller sahiplenilemez, kiralanamaz, satılamaz, kullanılamaz, lisansı ya da alt lisansı alınamaz, dağıtılamaz. ifade hakkı dışında, kullanım koşullarındaki hiçbir şey bir hak ya da unvan sağlamaz. kullanım koşullarında hiçbir madde, doğrudan ya da dolaylı, satış için bir ürün oluşturarak ve online materyal kullanarak guruhome ile rekabeti onaylamaz.

guruhome’ın sizin için yapılan online materyallerin tüm kopya, çeviri, modifikasyon, adaptasyon, türevsel işler ve geliştirmelerininin haklarına ve ünvanlarına sahip olduğunu teyit ve kabul edersiniz.

kullanım şartları ihlali.
guruhome’ın takdirine bağlı olarak ve önceden haber vermeden, guruhome siteye erişiminizi sona erdirebilir, ya da guruhome sizin tarafınızdan sağlanan bilgilerin kullanım şartlarını ihlal ettiğini veya tutarsız olduğunu inanırsa, yetkisiz kullanıcı bilgilerinin kaldırılacağını kabul etmiş oluyorsunuz. maddi hasarların guruhome kullanım şartlarının ihlali için için yeterli bir çözüm sağlamadığını kabul etmektesiniz ve bu ihlaller için ihtiyati tedbiri kabul etmiş olursunuz. yasa ya da mahkeme celbi tarafından isteniyorsa guruhome hakkında kullanıcı bilgilerini yayımlayabilir.

tazminat.
başka bir siteye bir bağlantı, içerik ya da başka bilgiler sağlamanız, site kullanım şartları ihlal etmeniz durumunda bağlı ortaklıkları, iştirakleri, görevlileri, temsilcileri, diğer ortaklarımızı ve çalışanlarımızı, herhangi bir üçüncü şahıs tarafından yapılan makul avukatlık ücretleri de dahil olmak üzere tazmini kabul edersiniz.

sizin tarafınızdan verilmiş lisans.
içerik veya site kullanımı için materyaller göndererek, gönderdiğiniz tüm içerik ve materyallerin sahibi olduğunuzu ve guruhome’ın bu materyal ve içerikleri tüm dillerde kullanabileceğini temin etmiş olursunuz. guruhome mevcut veya daha sonra geliştirilen herhangi bir yöntemle kendi takdirine bağlı olarak bu tür sunulan içerik veya materyalleri yayınlayabilir ve dağıtabilir. guruhome’a sunulmuş olan herhangi bir iletişim, içerik veya materyal ile ilgili mülkiyet hakkı, patent hakkı veya zimmet için guruhome’a karşı rücu etme hakkı olmadığını kabul ediyorsunuz. guruhome’a gönderilmiş olan herhangi bir iletişim bilgisi ya da materyal, telif ile korunmaz ve pazarlama, geliştirme, üretim veya diğer servisler için kullanılabilir.

reklam.
site reklam ve / veya sponsorluk içerebilir. bu reklam ve sponsorluk sağlayan reklamverenler ve / veya sponsorların sitede sundukları materyallerin tam, hatasız, doğru ve tüm yasalara uygun oluşu sadece sizin sorumluluğunuzdır. guruhome herhangi bir reklamveren veya sponsorun fiil veya eksikliklerinden sorumlu tutulamaz.

site operasyonu.
guruhome bu sitenin, diğer yerlerde kullanım için uygun olduğuna dair hiçbir beyanda bulunmaz. bu siteye başka yerlerde kullanıyorsanız, yerel yasalara uygunluk sağlamakla sorumlusunuz. bu siteden herhangi bir malzeme yürürlükteki yasa ve yönetmeliklere, abd ve diğer ülke ihracat yasalarına ve düzenlemelerine aykırı olarak ihraç edilemez veya kullanılamaz.

yorum.
bu kullanım koşulları ilgili tüm diğer yazılı ve sözlü iletişim ya da anlaşmaların yerine geçer. sadece sadece guruhome yetkili bir görevlisi tarafından imzalanmış yazılı bir feragat, kullanım şartlarında değişiklik için etkili olacaktır.

bölünebilirlik.
kullanım şartları herhangi bir hükmünün geçersiz olduğuna karar verilmesi halinde, geçersiz veya uygulanamaz, geri kalan hükümler yine de tam olarak yürürlükte ve geçerli olmaya devam eder.

başlıklar.
bu anlaşmadaki başlıklar anlaşmanın herhangi bir hükmünü tanımlamak sınırlamak veya genişletmek değil, kolaylık içindir.

marka şartları.
aşağıda simplehuman’ın abd ve ingiltere'deki ticari bir listesi mevcuttur.

bu tür baskıların web siteleri gibi yayınlarda işaretleri kullanılırken, marka kullanımından sonra ™ veya ® sembolü içerir.

bir ürünün, hizmet adı, üretimi veya logosunun bu listede olmayışı, simplehuman’ın ticari marka veya logosu ile ilgili diğer fikri mülkiyet haklarından bir feragat teşkil etmez.

2 year warranty™
5 year warranty™
10 year warranty™
bag tuck®
bucket park®
butterfly step can®
daily tools®
fingerprint-proof®
flip top®
iamsteel™
lid lock®
lid shox®
molto®
molto coffee & tea®
multi-sense®
odorsorb®
press-n-tear®
sensor icon logo®
simplehuman®
simplehuman bin™
smart bucket®
soft touch can®
steeltag®
tools for efficient living®
touch-bar™

bu liste 29 ağustos 2012 tarihi itibariyla güncelleştirmeleri içerir.