• • gizlilik politikası

lütfen web sitemizin kullanımına ilişkin diğer şartları açıklayan kullanım şartları bölümümüzü de ziyaret ediniz. web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. ("guruhome" "biz" veya "bize"). guruhome olarak, kişisel bilgilerinizin gizliliğini ve güvenliğini korumayı taahhüt ediyoruz. daha fazla bilgi için, ("gizlilik politikası") aşağıdaki gizlilik politikasını okuyunuz.

gizlilik politikasi, ne tür bilgiler vereceğinizi ve bu bilgileri nasil kullanip ne zaman (belli koşullar altinda) ortaya çikaracağimizi açiklar. gizlilik politikasi, ayni zamanda kişisel bilgilerinizi korumak için atilan adimlari detayli bir biçimde ortaya koyar. sitemizi ziyaret ederek, gizlilik politikasinda açiklanan uygulamalari kabul etmiş olursunuz.

bilgi toplama
guruhome sizin sağladığınızın dışında, hakkınızda herhangi bir kişisel bilgi toplamaz. bu tür bilgiye örnek; isim, nakliye, fatura adresi, telefon numarası, e-posta adresi, kredi kartı bilgileri ve müşteri tercihleri verileridir. sizinle ilgili kaydedilebilecek bilgiler şunlardır:

e-posta adresleri. bir guruhome hesabı açmak veya özel promosyonlardan yararlanmak için e-posta adresinizi girmeniz istenir.

bilgi toplama
müşterilerimiz ile ilgili bilgiler aşağıdaki durumlar dışında hiçbir şekilde kullanılmaz ve güvenilir şekilde muhafaza edilir. bu durumlar;

ortaklarımız, reklam verenler veya diğer üçüncü şahıslar ile müşterilerimizin ile ilgili özet bilgi paylaşabiliriz. bu veriler asla sizi kişisel olarak tanımlamaz.

bilgileriniz bize destek hizmetleri sağlayan (örneğin bir yazıcı, posta evi veya web host gibi) veya ürünlerimizi pazarlama konusunda yardımcı olan kuruluşlarla paylaşılabilir. bu kuruluşlar kendi işlevlerini yerine getirmek için sizin ile ilgili bilgilere ihtiyaç duyabilir. bu kuruluşlar paylaştığımız bilgileri başka amaçlar için kullanmaya yetkili değildir.

celp, mahkeme kararları, kanun uygulayıcı yetkililerin istekleri, ya da yasalar tarafından bu bilgilerin ifşa edilmesinin gerekmesi durumunda, bu bilgiler ilgili mercilerle paylaşılabilir.

talihli müşterilerin ismi ve yaşadığı şehri kamuya açıklanabilir.

çocuk gizliliği
on üç yaşın altındaki kullanıcılardan kişisel bilgi toplamıyoruz . on üç yaşın altında olan bir kullanıcıya ait kişisel bilgilerin alındığı anlaşılırsa, ilgili kişi bilgileri sistemden kaldırılacaktır.

politika değişiklikleri
gizlilik politikası zaman zaman değişebilir. bu nedenle gizlilik politikası’nı takip etmenizi öneriyoruz.

sorular ve öneriler
gizlilik hususunda soru ve görüşleriniz için info@guruhome.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

şartlar ve koşullar
site ile ilgili diğer şart ve koşulların açıklaması için lütfen kullanım şartları bölümümüzü ziyaret ediniz.